يک شنبه 28 مرداد 1397
فارسیEnglish

دسترسی سریع

عضو هیات مدیره شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خبر داد: تولید سالانه بیش از 5 تن طلا در کشور 1397/05/27 در حال حاضر ذخایر قطعی طلا در معادن ایران 250 تن است که توسط بخش خصوصی، دولتی و سرمایه‌گذاری خارجی در حال استخراج است و به گفته عضو هیات مدیره شرکت تهیه و تولید مواد معدنی، به زودی به استخراج 8 تن طلا در سال می‌رسیم و احتمال کشف طلا تا 1000 تن وجود دارد.
معاون بهره برداری و اکتشاف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خبر داد: فروکروم جغتای 2 محصولی می شود 1397/05/16 به زودی در مجتمع فروکروم سبزوار علاوه بر فروکروم، فروسیلیس نیز تولید خواهد شد.
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در گفت‌وگو با اخبار فلزات مطرح کرد: سرعت در توسعه فعالیت های معدنی با استفاده از توان بخش خصوصی در معادن 1397/05/09 خبرنگار ماهنامه «اخبار فلزات» با مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به گفت‌وگو نشسته است. به گفته وجیه‌الله جعفری واگذاری مجتمع‌های تابعه دست شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران را برای گسترش فعالیت‌های خود و هزینه بیشتر در مسیر اکتشاف و فعال‌سازی معادن بازتر کرده است. متن کامل این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید.
معاون بهره برداری و اکتشاف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خبر داد: اخذ بیش از 48 هزار کیلومتر مربع پهنه اکتشافی 1397/05/06 تاکنون 48 هزار و 560 کیلومتر مربع پهنه اکتشافی توسط شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اخذ شده است.
در گفت و گوی مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با عصر معدن مطرح شد: " ایمپاسکو، اصل 44 قانون اساسی را اجرایی می‌کند" 1397/04/24 به عقیده وجیه اله جعفری، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو) اجرای اصل 44 نیز در بخش معدن یکی دیگر از اقداماتی است که می تواند بخش خصوصی را در کشور فعال کرده و موجب رونق بخشی این حوزه شود. در ادامه گفت و گوی«عصرمعدن» را با وی بخوانید تا در جریان چگونگی شرایط تولید مواد معدنی در کشور و برنامه های این شرکت قرار بگیرید.
سایر اخبار مناقصه ها مزایده ها اطلاعیه ها گالری تصاویر