شنبه 13 تير 1394
فارسیEnglish
آخرین وضعیت احیاء و اکتشاف معادن متروکه کشور 1394/04/06 مجری طرح احیاء و اکتشاف معادن متروکه فلزی اعلام کرد : طرح احیاء و اکتشاف معادن متروکه کشور توسط شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران تهیه و در سازمان توسعه و نوسازی تایید و در نهایت به تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت رسید.
تجلیل از مدیران عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و صندوق بیمه فعالیت های معدنی 1394/04/04 در مراسمی که چهارشنبه شب به مناسبت بزرگداشت روز صنعت و معدن توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران برگزار گردید، از دو شرکت تابعه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران تجلیل شد.
پیش بینی 15 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بخش معدن 1394/04/03 معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران اعلام کرد: میزان سرمایه گذاری مورد نیاز بخش معدن و صنایع معدنی در برنامه ششم 15 میلیارد دلار برآورد شده که برای تحقق آن باید سرمایه گذاری خارجی در کشور جذب شود.
در گردهمایی مدیران HSE شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران بررسی شد؛ رعایت ایمنی و پیشگیری از حوادث باید با جدیت دنبال شود 1394/03/31 گردهمایی مدیران HSE (بهداشت ،ایمنی و محیط زیست ) مجتمع های زیرمجموعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با حضور مدیرعامل شرکت ، معاون بهره برداری شرکت و کلیه مدیران HSE مجتمع های زیر مجموعه شرکت بر گزار شد.
سایر اخبار مناقصه ها مزایده ها اطلاعیه ها گالری تصاویر