چهار شنبه 28 آذر 1397
فارسیEnglish

دسترسی سریع

معاون اکتشاف و بهره برداری شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خبر داد: معرفی یک ذخیره جدید "پلی متال" تا پایان امسال 1397/09/19 تا پایان سال یک ذخیره جدید در کلاس جهانی در حوزه فلزات غیرآهنی (پلی‌متال) که نتیجه اکتشافات جدید بوده، معرفی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خبر داد: انجام تمامی پروژه های تحقیقاتی ایمپاسکو توسط دانشگاه ها 1397/09/12 تمامی پروژه های تحقیقاتی سال 97 ایمپاسکو توسط دانشگاه ها انجام می شود و در کل در حدود 90 درصد از پروژه های تحقیقاتی انجام شده در شرکت با همکاری دانشگاه ها بوده است.
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در گفتگو با ماهنامه توسعه معادن مطرح کرد: گردشگری معدنی اشتغال ‌زایی و کارآفرینی به همراه دارد 1397/09/10 "ایران یکی از پتانسیل‌های گردشگری دنیا محسوب می‌شود؛ سرمایه‌گذاری در این حوزه بدون شک می‌تواند موجب اشتغال‌زایی فراگیر به ویژه برای جوانان در کشور شود ...
مدیر مجتمع طلای موته مطرح کرد: مجتمع طلای موته اصفهان توسعه می یابد 1397/08/26 2 طرح توسعه ای بازچرخانی آب و استحصال طلا از سد باطله قدیمی با هدف حفظ منابع آبی و استفاده از مواد زائد در این واحد تولیدی اجرا می شود.
سایر اخبار مناقصه ها مزایده ها اطلاعیه ها گالری تصاویر