دوشنبه 25 تير 1397
فارسیEnglish

دسترسی سریع

در گفت و گوی مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با عصر معدن مطرح شد: " ایمپاسکو، اصل 44 قانون اساسی را اجرایی می‌کند" 1397/04/24 به عقیده وجیه اله جعفری، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو) اجرای اصل 44 نیز در بخش معدن یکی دیگر از اقداماتی است که می تواند بخش خصوصی را در کشور فعال کرده و موجب رونق بخشی این حوزه شود. در ادامه گفت و گوی«عصرمعدن» را با وی بخوانید تا در جریان چگونگی شرایط تولید مواد معدنی در کشور و برنامه های این شرکت قرار بگیرید.
مدیر مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان خبر داد: دستیابی به رشد 76 درصدی در 3 ماهه نخست سال 97 1397/04/16 مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان رشد 76 درصدی تولید شمش آنتیموان در 3 ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل را به دست آورد.
مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک خبر داد: خور و بیابانک به ژئوپارک جهانی تبدیل می شود 1397/03/28 در سال جاری با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی و متخصص در حوزه گردشگری، زمینه ساز اجرای طرح بزرگ مجتمع گردشگری پتاس خور و بیابانک و مقدمات ثبت منطقه خور و بیابانک در زمره ژئوپارک های جهانی یونسکو (UNESCO Global Geoparks) خواهیم شد.
مدیر مجتمع استان خراسان جنوبی خبر داد: 6 محدوده معدنی فعال داریم 1397/03/22 6 محدوده معدنی فعال در خراسان جنوبی شامل طلای هیرد، طلای خونیک، سنگ آهن حنار، سنگ تزیینی مرمر (آراگونیت) طبس، سرب و روی ازبکوه و پلی متال عشق آباد می باشد.
وجیه الله جعفری، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در گفتگو با اخبار فلزات مطرح کرد: از توان بخش خصوصی برای اکتشاف بهره گرفتیم 1397/03/01 بخش معدن در ایران به‌دلیل پتانسیل‌های فراوان و نیز قیمت مواد معدنی مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران و فعالان این بخش قرار گرفته است
سایر اخبار مناقصه ها مزایده ها اطلاعیه ها گالری تصاویر