چهار شنبه 1 خرداد 1398
فارسیEnglish

دسترسی سریع

اخبار

مدیر مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان خبر داد: رشد 400 درصدی تولید در اسفند ماه 96
تاریخ : 1397/01/28
مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان 406 کیلوگرم شمش در اسفند ماه 96 تولید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، نوید نیکو؛ مدیر مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب گفت: با راه اندازی مجدد کارخانه توانستیم در اسفند ماه 96 با تولید 406 کیلوگرم شمش آنتیموان به رشد 400 درصدی دست پیدا کنیم.

مدیر مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان در ادامه افزود: البته این مجتمع در سال گذشته در مجموع توانست با تولید 3050 کیلوگرم شمش آنتیموان، رشد 341 درصدی نسبت به سال 95 را تجربه کند.

نیکو خاطر نشان کرد: ما در صدد هستیم با انجام اقدامات اصلاحی و برنامه های زیرساختی که در دست اجرا داریم بتوانیم به اهداف پیش بینی شده در این مجتمع دست یابیم و در حال حاضر نیز به منظور افزایش ظرفیت تولید، برنامه اکتشاف تکمیلی در دست اجرا می باشد و توسعه مناطق محروم این استان از اولویت های ما در راستای اجرای طرح های توسعه ای و اشتغالزایی خواهد بود.

گفتنی است مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان در کیلومتر 42 جاده نهبندان به زاهدان در استان سیستان و بلوچستان واقع شده است و شمش تولیدی آن در صنایع الکترونیک، تولید باتری های معمولی و هیبریدی، ساخت آلیاژهای سخت و محکم در برابر خوردگی و فرسودگی و ... کاربرد دارد.نسخه چاپیارسال به دوستاندفعات بازدید: 57712345
تعداد آرا: 0

نظر شما: