شنبه 4 اسفند 1397
فارسیEnglish

دسترسی سریع

اخبار

مدیر مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان خبر داد: دستیابی به رشد 76 درصدی در 3 ماهه نخست سال 97
تاریخ : 1397/04/16
مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان رشد 76 درصدی تولید شمش آنتیموان در 3 ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل را به دست آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، نوید نیکو؛ مدیر مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان با اعلام این مطلب گفت: این مجتمع توانست تا پایان خرداد ‌ماه سال جاری 1340 کیلوگرم شمش آنتیموان تولید کند که این آمار حاکی از رشد 43 درصدی تولید نسبت به برنامه پیش بینی شده می باشد.

وی در ادامه افزود: علاوه بر محقق نمودن برنامه از پیش تعیین شده، توانستیم رشد 76 درصدی تولید را در 3 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کنیم.

نیکو ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی مدون صورت گرفته در سال جاری و با انجام اقدامات اجرایی لازم در خصوص رفع نواقص موجود، رکورد جدیدی در این مجتمع ثبت خواهد شد.

گفتنی است مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان دارای گواهینامه های ISO 9001، ISO 14001 و OHSA 18001 سیستم مدیریت یکپارچه بوده و در کیلومتر 42 جاده نهبندان به زاهدان بعد از روستای حیدرآباد واقع شده است.

محصول تولیدی این مجتمع در ساخت آلیاژهای با استحکام بالا، صنایع الکترونیک، ترکیبات ضد حریق، روکش کابل، باتری های معمولی و هیبریدی، موج یاب های مادون قرمز، صنایع نظامی و غیره از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.نسخه چاپیارسال به دوستاندفعات بازدید: 27112345
تعداد آرا: 0

نظر شما: