سه شنبه 4 ارديبهشت 1397
فارسیEnglish

دسترسی سریع

اخبار

مدیر مجتمع طلای موته خبر داد: ثبت 4 رکورد تولید در سال 95
تاریخ : 1396/01/28
در سال گذشته موفق به ثبت 4 رکورد تولید در مجتمع طلای موته شدیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، علیرضا طالاری؛ مدیر مجتمع طلای موته اصفهان با بیان این مطلب گفت: در سال 95 بیشترین تناژ خاک فرآوری شده حدود 234 هزار تن را طی 24 سال گذشته در مجتمع داشتیم، همچنین بیشترین راندمان تولید را طی 13 سال گذشته (85 درصد) و کمترین زمان توقف کارخانه طی 24 سال گذشته حدود 328 ساعت را ثبت کردیم.

وی در ادامه افزود: بیشترین تولید در 23 سال گذشته (380 کیلوگرم شمش طلای خالص) را در سال 95 نسبت به سال 94 با رشد 54 درصد ثبت کردیم و در سال گذشته نسبت به برنامه تولید 65 درصد جلوتر حرکت کردیم.

طالاری با اشاره به افتخارات کسب شده توسط مجتمع طلای موته در سال 95 گفت: به عنوان واحد تحقیق و توسعه نمونه استان و کشور، واحد نمونه استاندارد در استان و اولین مجتمع معدنی دریافت کننده ایزو با ویرایش 2015 در کشور مطرح شدیم.

وی تصریح کرد: در سال گذشته پیرو حمایت از سازمان محیط زیست، مجتمع طلای موته اقدام به احداث گلخانه با ظرفیت 30 هزار اصله نهال جهت شناسایی گونه های گیاهی و مقاوم در منطقه موته اصفهان کرد.

طالاری در ادامه افزود: در حال حاضر 3 پایلوت جهت حفظ پایداری گونه های گیاهی در منطقه موته شناسایی شده و گلخانه ای با ظرفیت 30 هزار اصله نهال طراحی شده است.

مدیر مجتمع طلای موته اظهار داشت: حدود 3 هزار نهال کاشته شده و حدود 12 هزار نهال در گلخانه مجتمع طلای موته در حالا پرورش است.

وی در ادامه تاکید کرد: یک پایلوت در اطراف سد باطله، یک پایلوت بر روی سنگر باطله معدن سنجده و پایلوت دیگری اطراف کارخانه استحصال و فرآوری احداث شده است.

مدیر مجتمع طلای موته در پایان برنامه های سال 96 این مجتمع را در جهت افزایش راندمان تولید و حمایت از معادن کوچک و فاقد کارخانه عنوان کرد و افزود: برنامه خرید 120 هزار تن ماده معدنی طلادار را در دست داریم.نسخه چاپیارسال به دوستاندفعات بازدید: 58012345
تعداد آرا: 0

نظر شما: