سه شنبه 29 خرداد 1397
فارسیEnglish

دسترسی سریع

اخبار

روز گذشته صورت گرفت: مراسم تودیع و معارفه مدیر مجتمع نفلین سینیت کلیبر
تاریخ : 1395/12/24
به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، روز گذشته طی حکمی از سوی مهندس وجیه اله جعفری؛مدیرعامل شرکت، سالار باوند به عنوان مدیر جدید مجتمع نفلین سینیت کلیبر معرفی شد و با حضور مسعود غضنفری؛ مدیر بهره برداری ایمپاسکو و جمعی از مسئولین شهرستانی و فرماندهان سپاهی، نظامی و انتظامی مراسم تودیع و معارفه برگزار شد.

مدیر بهره برداری شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران ضمن تشکر از تلاش های 9 ساله مهندس نیکو در مجتمع نفلین سینیت کلیبر افزود: گام های مهمی در زمان تصدی ایشان در مجتمع نفلین سینیت انجام شد و ما امیدواریم مدیریت جدید نیز با استفاده از تجارب چندین ساله خود ادامه دهنده پیشبرد اهداف مجتمع و شرکت باشد.

در ادامه مراسم نوید نیکو؛ مدیر سابق مجتمع نفلین سینیت کلیبر ضمن تشریح عملکرد چند ساله خود، از پرسنل مجتمع و مسئولین شهرستانی به خاطر حمایت های بی دریغشان تشکر و قدردانی کرد و گفت: امیدواریم روز به روز شاهد رونق این مجتمع باشیم.

سالار باوند؛ مدیر جدید مجتمع نیز با تشکر از زحمات نیکو افزود: امیدوار است ادامه دهنده قدم های مثبت در این مجموعه باشد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از طرف فرماندار، شورای اداری شهرستان و پرسنل از خدمات 9 ساله نیکو تجلیل شد.نسخه چاپیارسال به دوستاندفعات بازدید: 45512345
تعداد آرا: 0

نظر شما: