پنج شنبه 28 تير 1397
فارسیEnglish

دسترسی سریع

اخبار

مجمع عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران برگزار شد
تاریخ : 1396/04/25
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مربوط به سال مالی 1395 در ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 19 خردادماه سال جاری در محل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با حضور صاحبان سهام، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، در این جلسه وجیه اله جعفری؛ مدیرعامل شرکت خلاصه ای از گزارش عملکرد در سال 1395 و برنامه های سال 1396 را به سهامداران و اعضای مجمع ارایه کرد.

در ادامه، گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی قرائت و صورت های مالی شرکت منتهی به دوره مالی 30 اسفندماه 1395 به تصویب مجمع رسید.

همچنین مجمع، سازمان حسابرسی را به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت و روزنامه های صمت و اطلاعات را به عنوان روزنامه های کثیر الانتشار جهت درج آگهی انتخاب نمود.

بر اساس این گزارش، رعایت قوانین و مقررات جاری و توجه به اعمال دستورالعمل ها و آیین نامه ها و اجرا و نیل به اهداف برنامه های تدوین شده در بخش های اکتشاف، استخراج و فرآوری و تولید مواد معدنی و نیز کاهش بندهای گزارش حسابرس مستقل نسبت به دوره مالی گذشته از نکات مثبت عملکرد شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در سال مالی 1395 بوده است.نسخه چاپیارسال به دوستاندفعات بازدید: 58912345
تعداد آرا: 0

نظر شما: