سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
فارسیEnglish

دسترسی سریع

اخبار

مدیر مجتمع سنگ آهن سیرجان خبر داد: واگذاری قرارداد گل گهر 2 به کنسرسیومی از بخش خصوصی
تاریخ : 1396/08/01
در راستای اهداف اصل 44 قانون اساسی،‌ اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم، برای نخستین بار در معدن گل گهر 2، استخراج و فروش برجا سنگ آهن این معدن به کنسرسیومی از بخش خصوصی واگذار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، سعید پیرمرادی؛ مدیر مجتمع سنگ آهن سیرجان با بیان این مطلب گفت: طی قرارداد مشارکتی بین ایمیدرو و به نمایندگی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با شرکت های معدنی و صنعتی گل گهر، گسترش صنایع و معادن ماهان و فولاد سیرجان، استخراج و فروش برجا 12 میلیون تن از سنگ آهن گل گهر 2 واگذار شد.

وی در ادامه افزود: قرارداد فروش ماده معدنی (سنگ آهن) برجا به میزان 12 میلیون تن از معدن شماره 2 گل و گهر سیرجان ظرف مدت 4 سال می باشد.

پیرمرادی خاطر نشان کرد: بر اساس ماده 35 (قانون رفع موانع تولید) وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمانهای تابعه و وابسته به آن از جمله سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و شرکتهای تابعه و وابسته به آن مکلفند طبق قانون اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی، استخراج و فروش معادن متعلق به خود را از طریق مزایده عمومی به بخش خصوصی یا تعاونی واگذار نمایند.OWMTo
OWMYour Name
OWMYour Email address
OWMDescription